alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";

December v vrtcu Kamna Gorica

V mesec december so nas popeljali palčki; vsak dan po zajtrku so se otroci obeh skupin zbrali v garderobi, kjer so skupaj opravili naloge adventnega koledarja. Otroci iz skupine žogice in sončki so: se pogovarjali o mesecu decembru in palčkih, poslušali pravljico...

več...

November v vrtcu Kamna Gorica

Otroci iz skupine Žogice so:  se pogovarjali o vremenu in imeli dejavnosti na to temo (pesmica, ples listkov v vetru, pihanje listkov), si ogledali lutkovno predstavo Razbita buča v izvedbi vzgojiteljic, se pogovarjali o pripravi živali na zimo (zgodbica, pesmica,...

več...

Oktober v vrtcu Kamna Gorica

Otroci iz skupine Žogice so: So pod temo jeseni seznanili z zgodbico Mala miška in veliko rdeče jabolko, po zgodbici pa tiskali jabolka, se gibali po vsebini, spoznavali sadje. Veliko bivali na prostem – sprehodi z avtobusom. Otroci iz skupine Sončki so: se seznanjali...

več...

September v vrtcu Kamna Gorica

  September je bil namenjen uvajanju, praznovanju tednu mobilnosti in tednu jeseni. Otroci iz skupine žogice so: Se spoznavali z novimi prijatelji, vzgojiteljicami. Se seznanjali s prostori v vrtcu in dnevno rutino. Prepevali in igrali prstne igre. V tednu...

več...