alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";

Maj v vrtcu Kamna Gorica

V mesecu maju smo se pogovarjali o življenju na travniku. Obiskala nas je knjižničarka. Seboj je imela velik kozarec z vodo, v kateri so plavali paglavci. Po ogledu in predstavitvi le-teh je sledila pravljica o žabici. Otroci iz skupine žogice so: Spoznavali travniške...

več...

April v vrtcu Kamna Gorica

V mesecu aprilu je bila »rdeča nit«  pomlad v vrtcu. Otroci iz skupine žogice so: Se seznanjali in spoznavali znanilce pomladi preko fotografij in v naravi. Klasificirali in razvrščali v enojni drevesni diagram znanilce pomladi. Prepevali, se igrali prstne igre in...

več...

Marec v vrtcu Kamna Gorica

Mesecu marcu smo spoznavali vaške običaje in družine. Otroci iz obeh skupin so: se seznanili in pogovarjali o dnevu žena, se seznanili in pogovarjali o pomenu gregorjevega in spuščanja barčic v vodo, se pogovarjali o družini, poimenovali družinske člane in spoznavali...

več...

Februar v vrtcu Kamna Gorica

V tem mesecu smo dali poudarek kulturi v naši vasi in daljni okolici. Najmlajši otroci so se poleg kulture pogovarjali tudi o svojih hišnih ljubljenčkih ter živalih v gozdu in na vasi. Najmlajši otroci so: Spoznavali in se seznanjali z različnimi simboli. Prebirali in...

več...

Januar v vrtcu Kamna Gorica

V mesecu januarju smo se pogovarjali o hišnih ljubljenčkih ter živalih v zavetišču. Otroci iz skupine žogice so: naredili plakat s fotografijami otrok in njihovimi hišnimi ljubljenčki, se pogovarjali ob slikah, kako se skrbi za živali, sestavljali sestavljanke na temo...

več...

December v vrtcu Kamna Gorica

Dejavnosti v mesecu decembru v enoti Kamna Gorica: Obiskala nas je knjižničarka, v izvedbi naše sodelavke  smo  si ogledali  ogledali lutkovno predstavo Vesel božič, mišek Matiček!, ob Miklavževih dobrotah smo prepevali pesmi o zimi, spoznavali smo  bolj in manj...

več...

November v vrtcu Kamna Gorica

V mesecu novembru smo se pogovarjali o zeliščih, čebelicah ter opazovali spremembe v naravi. Otroci iz skupine žogice so: Ustvarjali iz das mase, s tempera in prstnimi barvami, lepili listke jesenskih barv. Prepevali ob ritmičnih inštrumentih. Prebirali slikanico o...

več...

September v vrtcu Kamna Gorica

V mesecu septembru so se v vrtec vpisali 4 novi otroci, od tega 3 otroci v skupino žoge in en otrok v skupino sončki. Otroci iz skupine žoge so: prepevali, rajali, se igrali prstne igre, odšli na sprehod do gozdička, kjer so nabirali gozdne plodove in jesensko listje,...

več...

Oktober v vrtcu Kamna Gorica

Mesec oktober je bil v znamenju jeseni v vrtcu in gozdu. Obe skupini sta izvajali veliko skupnih dejavnosti. Prvi teden smo nameniti tednu otroka. Valerija Zalokar nam je predstavila življenje otrok iz Peruja. Učenki iz O.Š. Anton Tomaž Linhart iz Radovljice sta nam...

več...