alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V mesec oktober smo zakorakali z obiskom gasilcev. Gasilci  iz PGD Kamna Gorica so otrokom predstavili opremo in vozilo s prikolico, ki jo uporabljajo pri svojem delu. Uspešno smo izvedli tudi vajo evakuacije.

Ostale dni v mesecu so otroci jesensko ustvarjali in raziskovali. V gozdu so nabirali jesenske plodove in se z njimi igrali (didaktične igre vstavljanja in metanja, spuščanje različnih plodov po tulcih,  postavljanje oblik, zaporedij, razvrščanje po velikosti in barvi, orientacija na sebi, listu in prostoru).

Ker se bliža noč čarovnic smo raziskovali buče, prebirali pravljice na temo čarovnic, ustvarjali pajke in »strahce« ter tiskali buče. Pogovarjali smo se tudi o dnevu mrtvih in o čustvih strah in žalost.

V mesecu oktobru je otroke razveselila knjižničarka s pravljico o prijateljstvu, izdelali pa so tudi skupno ogrlico prijateljstva.

Otroci iz starejše skupine so se odpravili na pohod do Fuksove brvi.

Dostopnost