Enota Radovljica

Dežurni telefon: 051-426-833

Elektronski naslov:  radovljica@vrtec-radovljica.si

Enota je odprta od 5.30 do 16.30 ure

Organizacijska vodja vrtca: Katarina Žvokelj, univ. dipl. socialna pedagoginja; vzgojiteljica predšolskih otrok

Uradne ure vodje enote za starše: 1x mesečno, po dogovoru.

Enoti Radovljica deluje enajst skupin, od najmlajših do najstarejših otrok. Igralnice so opremljene s kotički in omogočajo izbiro različnih dejavnosti z upoštevanjem želja in in interesov otrok.

Vrtec ima  centralno kuhinjo,  v kateri pripravljamo hrano še za vrtec Brezje. Naše kuharice poskrbijo za dobro prehrano.

Veliko igrišče ob vrtcu otrokom omogoča vsestransko gibanje, sprostitev in možnost bivanja na prostem, okolica pa nam ponuja možnosti za sprehode, razne oglede, obiske različnih ustanov in organizacij, s katerimi uspešno sodelujemo.

V starejših skupinah izvajamo obogatitveni program Zlati sonček, bralno značko in se vključujemo v razne projekte in podprojekte v povezavi s celotno temo zavoda.

Dejavnosti večkrat organiziramo tako, da se otroci iz različnih skupin družijo med seboj, kar utrjuje prijateljske vezi med njimi.