alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Enota Brezje

Brezje 80 c, 4243 Brezje

Telefon: 04/ 53-25-751

Dežurni telefon: 051-426-832

Elektronski naslov: brezje@vrtec-radovljica.si

Enota je odprta od 6.00 do 16.00 ure.

Organizacijska vodja vrtca: Aneta Varl, vzgojiteljica predšolskih otrok

 

Uradne ure vodje enote za starše: 1 x mesečno, po dogovoru

Enota Brezje se nahaja v preurejeni stavbi Doma krajanov na Brezjah. V njej so tri sončne igralnice, ki nudijo veliko možnosti za pripravo različnih kotičkov, v katerih potekajo otroška igra in za otroke vzpodbudne in zanimive dejavnosti.
V vrtcu je razdelilna kuhinja. Malice in kosila vozimo iz kuhinje radovljiškega vrtca. Ob stavbi je urejeno otroško igrišče z igrali, ki otrokom zadosti potrebo po gibanju in omogoča mnogo veselja in prijetnega bivanja na prostem.

Naš vrtec je kot razširjena družina v majhni idilični vasi.

 

Dostopnost