alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Enota Kamna Gorica

Kamna Gorica 61, 4246 Kamna Gorica

Telefon: 04/53-25-752

Dežurni telefon: 051-423-624

Elektronski naslov: kamna.gorica@vrtec-radovljica.si

Enota je odprta od 6.00 do 15.45 ure.

Organizacijska vodja enote: Špela Čebulj, diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok

 

Uradne ure vodje enote za starše: 1x mesečno, po dogovoru.

Enota Kamna Gorica se nahaja v preurejenem pritličju stanovanjske hiše.  V vrtcu delujeta dve skupini otrok: skupina mlajših in skupina starejših otrok. V enoti je razdelilna kuhinja; hrano vozimo iz enote Lesce, kjer je centralna kuhinja. Ob vrtcu je veliko travnato igrišče z različnimi igrali in peskovnikom. Lepo naravno okolje v neposredni bližini nam omogoča možnosti za sprehajanje in bivanje v naravi. S skrbnim načrtovanjem vsakodnevnih dejavnosti in oblikovanjem spodbudnega in pestrega okolja otrokom nudimo možnost za razvoj in učenje na različnih področjih razvoja ter zadovoljevanju njihovih potreb in interesov. Kot manjša enota imamo večje možnosti povezovanja, sodelovanja, spoznavanja in druženja obeh skupin. Vse to prispeva k ugodnejši klimi in socialnemu razvoju otrok.

S svojo strokovnostjo, prijaznostjo in odprtim odnosom do družine skrbimo za prijetno počutje in ustvarjalno otrokovo bivanje v vrtcu.

Dostopnost