alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";

Napovednik za december 2019

Izdelujemo praznične čestitke. Miklavževanje – peharji s suhim sadjem, mandarinami. 12.12.  novoletno srečanje za otroke in starše. 18.12. obisk Čarodeja Tonija in dedka Mraza. Skupno predpraznično druženje v telovadnici. Od 22. 12. 2019 – 03. 01. 2020 vsi otroci in...

več...

Napovednik za november 2019

15.11. tradicionalni slovenski zajtrk in predstavitev čebelarskega krožka otrok iz OŠ Lesce. Priprava na december: izdelovanje decembrske dekoracije. Obiski knjižnice. Športno dopoldne v telovadnici. Obisk strokovnih delavk iz vrtca Svilajnac (Srbija) –...

več...

Napovednik za oktober 2019

V mesecu oktobru bomo obeležili Teden otroka (7. do 13. 10.) na temo Naše pravice, kjer bomo za otroke pripravili zanimive skupne aktivnosti (predstava Zajček Sladko in zdrava prehrana, skupne igre in druženje v telovadnici, kjer bodo otroci preko različnih iger...

več...

Napovednik za september 2019

V mesecu septembru bomo spoznavali vrtec, nove prijatelje in okolico vrtca. Pri otrocih se bomo trudili vzpostaviti občutek varnosti, da bodo radi prihajali v vrtec. S starši bomo navezovali stike za dobro sodelovanje in povezanost med domom in vrtcem. V drugi...

več...