Zaključno skupno srečanje otrok, staršev in strokovnih delavcev Vzgojnovarstvenega zavoda Radovljica smo izpeljali v soboto, 6.6.2015 v Športnem parku Radovljica. V uvodnem nagovoru je ravnateljica vrtca Marja Čad zbranim staršem in otrokom predstavila okviren potek dogajanja v dopoldanskem času ter jih spodbudila k sodelovanju.

Na začetku se je predstavil otroški zborček iz vrtca Lesce pod vodstvom Slavke Praprotnik. Sledilo je skupinsko ogrevanje, ki ga je zanimivo predstavil športni pedagog Žiga Ivanšek. Sledil je kros okrog Oble Gorice in gibalne igre na travnatem igrišču, ki so jih organizirale naše strokovne delavke pod vodenjem Edite Turk. V gibalnih delavnicah so brezplačno sodelovale Plesna Šola Miki in Studio Ritem. Otroci so se v plesnih delavnicah lahko naučili več plesov, ki so jih na koncu tudi zaplesali skupaj s starši. Podjetje Svet zabave je poskrbelo, da so se otroci brezplačno razgibali na napihljivem balonu in imeli možnost še poslikave obraza. Tu je bilo res veliko kandidatov, ki so vztrajno čakali, da pridejo na vrsto. Ob koncu se je predstavila še otroška folklorna skupina iz Žirovnice. Ravnateljica se je staršem zahvalila za sodelovanje in jih povabila na podobno srečanje prihodnje leto. Tudi starši so izrazili pohvale nad ponujenimi aktivnostmi in tovrstnimi oblikami sodelovanja. Preživeli smo sproščeno aktivno dopoldne.