Spoštovani starši,

glede na priprave na vpis otrok v vrtce za novo šolsko leto, želimo najprej pridobiti podatke o morebitnih željah po spremembi obiskovanja lokacije vrtca za že vpisane otroke in podatke o morebitnem odlogu vstopa v vrtec. Na spletni povezavi najdete obrazec, s katerim lahko sporočite spremembo. Prosimo Vas, da obrazec natisnete, lastnoročno izpolnite in ga pošljete na upravo vrtca; oddate ga lahko tudi v vrtcu v zaprti ovojnici s pripisom “za svetovalno službo vrtca”.

Za vse dodatne informacije smo Vam na razpolago vsak dan od 7. do 15. ure, tel. 04/53-25-420 ali uprava@vrtec-radovljica.si.