Spoštovani starši,

na spletni povezavi najdete obrazec, s katerim lahko sporočite želeno spremembo lokacijo obiskovanja vrtca ali morebitni odlog vstopa v osnovno šolo za novo šolsko leto, to je 2014/2015. Prosimo Vas, da v kolikor želite, da Vaš otrok v prihodnjem šolskem letu spremeni lokacijo obiskovanja vrtca oziroma želite sporočiti, da bo Vaš otrok imel odlog obiskovanja šole, da obrazec natisnete, lastnoročno izpolnite in pošljete na upravo vrtca (v zaprti kuverti – oznako “za svetovalno službo vrtca” ga lahko oddate vzgojiteljici Vašega otroka).

Za vsa pojasnila smo Vam na razpolago vsak dan od 7. do 15 ure, tel.: 04/53-25-720.