alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Datum: 13. 2. 2014

POMEMBNO OBVESTILO ZA STARŠE!

Starše otrok vrtca Lesce pri OŠ obveščamo, da je na podlagi vrnjenih anket o potrebi varstva otrok med zimskimi počitnicami, v času od 17. 02. -21. 02. 2014, le-to organizirano v enoti vrtca Radovljica (vrtec poleg uprave Vrtca Radovljica/CSD Radovljica, Kopališka 10). Otroke bodo imele njihove vzgojiteljice. V vrtcu Lesce varstvo za vaše otroke v tem času žal ni izvedljivo zaradi menjave oken v že obstoječem objektu vrtca.

PROSIMO VAS ZA RAZUMEVANJE!

 

TUDI OTROCI VRTCA PRI OŠ RADOVLJICA ZARADI SMOTRNEJŠE PORABE ŽIVIL ODHAJAJO V ENOTO RADOVLJICA!

RAVNO TAKO OTROCI VRTCA BREZJE ODHAJAJO DRUGAM –IN SICER V ENOTO POSAVEC!

VSE OTROKE BODO IMELE V SVOJI SKUPINI VZGOJITELJICE IZ MATIČNE ENOTE.

 

Hvala za vaše sodelovanje z izpolnjenimi anketami!

 

Marja Čad, ravnateljica

 

Dostopnost