alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";

Uvodni sestanki za starše

Spoštovani starši! Veseli nas, da ste se odločili vašega otroka vpisati v naš vrtec, kjer vas pričakujemo 01. 09. 2022. Da bo obiskovanje  vrtca za vašega otroka čim bolj prijetno, vas vabimo na uvodni sestanek. Na njem vas bomo seznanili z osnovnimi...

več...

Novice iz vrtca Posavec – april 2022

7. 4. smo vse skupine na igrišču in v okolici vrtca opravile čistilno akcijo v okviru projekta Očistimo našo občino. 12. in 13. 4. smo v telovadnici pripravili poligon Zajček išče pirhe. 15. 4. smo vse skupine preko različnih nalog na igrišču iskale velikonočni...

več...

Novice iz vrtca Radovljica – april 2022

V znamenju velike noči v skupinah pripravljamo velikonočno dekoracijo, barvamo pirhe in izdelujemo praznične voščilnice. Na velikonočnem bazarju (na hodnikih vrtca) ponudimo družinam velikonočne izdelke in zberemo 335,87 € prostovoljnih prispevkov. Pomladno prebujanje...

več...

Novice iz vrtca Lesce – april 2022

April smo začeli z obiskom v knjižnici. Gospa knjižničarka nam je predstavila zgodbo »Vzleteli smo«, na koncu pa nas je presenetila s priborom za ustvarjanje rakete (vsak otrok je izdelal svojo). V sklopu programa »Vzgoja za zdravje« nas je obiskala medicinska sestra...

več...

Dogajanje v vrtcu Čebelica – april 2022

V mesec april smo zakorakali s temo o regratu in z dogodivščinami Piščančka Pika, ki je iskal svojo mamo in nanjo cel mesec čakal kar pri otrocih. Konec meseca pa jo je vendarle dočakal – ponj je prišla prava kokoška, ki so si jo otroci lahko pobliže ogledali in jo...

več...

Dogajanje v vrtcu Kropa – april 2022

Na igrišču in v okolici vrtca smo imeli kar nekaj dni delovno akcijo urejanja okolice. Otroci in sodelavke so pobirali vejice, kamenčke, grabili listje in pometali. Največji dogodek, ki smo ga težko pričakovali, je bila slovesna otvoritev novih igral na igrišču za...

več...

Dogajanje v vrtca Kamna Gorica – april 2022

V mesecu aprilu se je v obeh skupinah veliko »vrtelo« okrog kokošje družine, pirhov in zajčkov. Otroci so spoznavali velikonočne običaje in na to temo barvali pirhe s tehniko marmoriranja in lepljenke. Otroci so izdelali tudi velikonočne voščilnice, katere smo...

več...

Novice iz vrtca Brezje-april 2022

Na prvi aprilski dan smo skupaj z gasilci PGD Brezje izvedli evakuacijsko vajo. Mesec april smo posvetili družini in prazniku velika noč. Otroci so v vrtec prinesli okrašeno jajce iz stiroporja (neokrašenega so dobili v vrtcu). Strokovne delavke smo iz vseh okrašenih...

več...

Novice iz vrtca Begunje – april 2022

V mesecu aprilu je prevladovala tema vreme. V starejših skupinah je praktikantka Z. na to temo pripravila različne zanimive dejavnosti. Obiskala nas je sestra Alenka, ki nam je, v sklopu zdravstvene preventive, predstavila temo čiste roke. Na otrokom zanimiv način je...

več...

Novice iz vrtca Čebelica – marec 2022

S pustnim torkom smo pregnali zimo in pričeli s praznovanjem pomladi, ki smo jo že vsi težko pričakovali. Opazovali smo prebujanje narave ter prisluhnili petju ptic, pomlad in prve znanilce le-te smo iskali tudi v gozdu. Za pomladno vzdušje v vrtcu smo poskrbeli s...

več...