alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

ČAKALNI SEZNAM ZA ŠOLSKO LETO 2023/2024

Veljavnost čakalnega seznama od 1. 9. 2023 do 31. 8. 2024 Naknadni vpis – čakalni seznam - 2. starostno obdobje: ZAPOREDNA ŠTEVILKAŠIFRA OTROKADATUM VLOGE 44055.5.2023 441016.5.2023 Redni vpis – čakalni seznam - 1. starostno obdobje: ZAPOREDNA ŠTEVILKAŠIFRA...

več...

Dogajanje v vrtca Lesce-april 2023

V mesecu aprilu smo v vrtcu Lesce poskrbeli za čisto okolje. Na igrišču in v okolici vrtca je potekala čistilna akcija. Obiskal nas je policist v okviru projekta Pasavček. S seboj je pripeljal pomočnike – dva medveda policista ter Pasavčka. Policist je otrokom nazorno...

več...

Dogajanje v vrtcu Posavec-april 2023

V telovadnici smo pripravili gibalno-matematično dejavnost Zajček išče pirhe. Vse skupine smo preko različnih nalog na igrišču iskale velikonočni zaklad. Študentka Katja je v okviru nastopov s pomočjo kamišibaj gledališča povedala Legendo o potopljenem zvonu v...

več...

Dogajanje v vrtcu Kropa-april 2023

V tem mesecu smo pričeli sodelovati z OŠ Stane Žagar Lipnica in sicer z učenkami prostovoljkami. Pripravile so angleško in pravljično urico za otroke. Praznični zajček nam je skril zaklad, otroci so morali narediti kar nekaj nalog, da so ga našli. Raziskovali smo...

več...

Dogajanje v vrtcu Radovljica-april 2023

V začetku meseca še barvamo jajčka in izdelujemo drugo dekoracijo (zajčke, kokoške, košarice). Sočasno spoznavamo živali in kmetijo. Za ideje urjenja slušne pozornosti, spoznavanje inštrumentov ter glasbeno dopoldne poskrbi gospa Eva Jelenc Drozg, ki izvede glasbeno...

več...

Dogajanje v vrtcu Brezje-april 2023

Najmlajši otroci so spoznavali kokošjo družino in vrste kokošk. Poslušali so pravljice o piščančkih (Piščanček Pik, Moj piščanček). Na temo o kokoškah so se igrali različne didaktične igre. Sredinci so opazovali cvetoče drevo. Na opazovalnem sprehodu so poslušali...

več...

Dogajanje v vrtcu Čebelica-april 2023

V okviru projekta Red je vedno pas pripet smo v mesecu aprilu poskrbeli za ozaveščanje otrok in staršev o pomembnosti uporabe varnostnih pasov med vožnjo. V enoti Radovljica smo si ogledali in preizkusili demo sedež. Otroci so se urili v pripenjanju medvedka v...

več...

Dogajanje v vrtcu Kamna Gorica-april 2023

V mesecu aprilu smo z otroki pripravili velikonočni bazar. Na bazarju smo ponudili različne unikatne izdelke otrok in vzgojiteljic, znesek od bazarja pa je odšel v Sklad enote Kamna Gorica. V tem mesecu so otroci prisluhnili pravljicam na temo kokoši, jajc in zajčkov....

več...

Dogajanje v vrtca Begunje-april 2023

Z vstopom v pomladni mesec april smo v našem vrtcu odprli nov oddelek 1. starostnega obdobja. Prepoznane in slišane so bile številne potrebe staršev po varstvu in vzgoji otrok v Občini Radovljica. Veseli smo odprtja novega oddelka Sončki in prav z veseljem sporočamo,...

več...
Dostopnost