alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";

Dogajanje v vrtcu Radovljica-december 2022

Čez noč na 1. december se je enota spremenila v pravljično deželo, kjer smo vsi »iskali hiško za božično miško«. V skupinah smo skupaj postavili še svoje smrečice in jih okrasili, saj nas je kmalu obiskal Miklavž s svojo košarico dobrot. Skupina najstarejših otrok pa...

več...

Dogajanje v vrtcu Čebelica-december 2022

V pravljičen in čaroben december sta nas popeljala Janko in Metka.  Vzgojiteljice smo s pomočjo otrok okrasile novoletno smrečico in vrtec. Narisali smo risbice za Miklavža in se naslednji dan posladkali z dobrotami, ki nam jih je Miklavž ponoči pustil v...

več...

Dogajanje v vrtcu Posavec-december 2022

V prazničnem decembru smo v vseh skupinah izvajali dejavnosti na temo Iščemo hiško za božično miško: izdelovanje novoletne dekoracije, krasitev novoletne jelke, izdelovaje izdelkov za bazar, prepevanje pesmic, izdelovanje voščilnic, gibalno dopoldne … 5. 12. smo...

več...

Dogajanje v vrtcu Lesce-december 2022

Prišel je praznični čas, veseli december. V vrtcu Lesce se je 1. decembra 2022 odprl nov oddelek Sončki, kjer je uspešno potekalo uvajanje najmlajših otrok v vrtcu. Pričeli smo z okraševanjem vrtca, zato je bilo že čutiti pravo praznično vzdušje. To praznično vzdušje...

več...

Dogajanje v vrtcu Kropa-december 2022

Mesec smo pričeli s praznično okrasitvijo naše enote. Na hodniku smo uredili praznično knjižnico s slikanicami, ki smo jih prebirali v mesecu decembru. Otroci so okrasili skupno smrečico s svojimi okraski. Ob njej smo se skoraj vsakodnevno zbirali in prepevali...

več...

Dogajanje v vrtcu Kamna Gorica-december 2022

V praznični mesec december smo zakorakali s temo Veseli december. Otroci obeh skupin so se vsak dan zbrali v garderobi pred adventnim koledarjem, kjer so se skrivale različne naloge. Tako so otroci miklavževali (napisali pismo Miklavžu, se posladkali s prinešenimi...

več...

Dogajanje v vrtcu Brezje – december 2022

Mesec december smo si obarvali pravljično. Najmlajši otroci so spoznali pravljico Zimski prijatelji. Sejali so božično žito in v igralnici okrasili svojo jelko. V skupini sredincev je bila rdeča nit pravljica Iščemo hiško za božično miško, poslušali pa so tudi druge...

več...

Dogajanje v vrtcu Begunje – december 2022

V mesecu decembru smo se veliko družili po skupinah in imeli skupne dejavnosti. Skupine smo si med seboj pripravile čajanko s čajem in piškoti ter povabile prijatelje. Pogovarjali smo se o lepem vedenju in kulturi ter kaj pomeni biti gost in kdo je gostitelj. Nato smo...

več...

VPIS OTROK V VRTEC ZA NOVO ŠOLSKO LETO 23/24

VRTEC RADOVLJICA VABI K VPISU OTROK V VRTCE RADOVLJIŠKE OBČINE ZA ŠOLSKO LETO 2023/2024. Vpis v vrtec bo potekal od ponedeljka, 20. 2. 2023 do petka, 3. 3. 2023. Izpolnjene in podpisane vloge lahko: - oddate osebno ali v nabiralnik na Kranjski cesti 13...

več...

Dogajanje v vrtcu Lesce-november 2022

V mesecu novembru je skupini Morske zvezde in Galebi v sklopu programa »Vzgoja za zdravje« obiskala medicinska sestra, ki je izvedla svojo aktivnost s pravljično podlago v sklopu zdravih zob. Na pomoč ji je priskočila lutka, ki je popestrila predstavitev natančnega...

več...