alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Čakalni seznam za šolsko leto 2024/2025

Veljavnost čakalnega seznama od 1. 9. 2024 do 31. 8. 2025 Čakalni seznam - 2. starostno obdobje, redni vpis: ZAPOREDNA ŠTEVILKAŠIFRA OTROKAŠTEVILO TOČK 1342952 Redni vpis – čakalni seznam - 1. starostno obdobje: ZAPOREDNA ŠTEVILKAŠIFRA OTROKAŠTEVILO TOČKDATUM...

več...

Prosta mesta 1.9.2024

Število prostih mest za šolsko leto 2024/2025 (na dan 1. 9. 2024)  BEGUNJE STAR. OBDOBJEŠTEVILO PROSTIH MESTČAKALNA DOBA1 - 20več kot 6 mesecev2 - 30več kot 6 mesecev3 - 40več kot 6 mesecev4 - 50več kot 6 mesecev5 - 60več kot 6...

več...

Dogajanje v vrtcu Radovljica – marec 2024

Mesec marec nam je postregel s prebujeno naravo, ki smo jo intenzivno opazovali na sprehodih, kalili semena v prostoru in sejali že prve cvetlice na prostem. V marcu smo bili deležni tudi naravoslovnih delavnic, ki smo si jih lahko privoščili zaradi prostovoljnih...

več...

Dogajanje v vrtcu Begunje – marec 2024

Čeprav nas je pomlad obiskala šele proti koncu meseca, je bil ves marec v enoti Begunje pomladno obarvan. Topli sončni dnevi so nas vabili ven, tako da smo jih izkoristili za sprehode v naravi, igro na igrišču in raziskovanje travnikov.  Prvi pomladni dan smo vsi...

več...

Dogajanje v vrtcu Posavec – marec 2024

V prvem pomladnem mesecu smo v enoti Posavec izvajali dejavnosti na temo pomladi, družin in žog. Mamicam smo ob prazniku poklonili drobno pozornost. Ogledali smo  si lutkovno predstavo Zakaj je sneg bel v izvedbi str. delavk.  Obiskala nas je gospa Nina in...

več...

Dogajanje v vrtcu Kamna Gorica – marec 2024

V mesecu marcu so otroci preko projekta Skrbim za svojo mačko pregledovali in barvali poučne pobarvanke, zbirali ideje o skrbi za mačke, prebirali knjige ter poslušali in prepoznavali zvoke oglašanja hišnih ljubljenčkov. Otroci iz skupine Sončki so izdelali tudi...

več...

Dogajanje v vrtcu Brezje – marec 2024

Najmlajši otroci so izdelali pano s pomladnimi cvetlicami. Ob petju pesmic so zaigrali na male instrumente. Barvali in izdelovali so pisanice. Poslušali so ptičje petje, na fotografijah so si ogledali ptice, se učili igro Ptički v gnezda in na sprehodih opazovali...

več...

Dogajanje v vrtcu Kropa – marec 2024

Naravoslovne delavnice z malimi živalmi so otroci sprejeli z navdušenjem in veseljem. Marsikateri otrok je premagal strah in se spoprijateljil z živaljo, ki se je je prej bal. Na predvečer praznika gregorjevo so starši z otroki spuščali barčice, ki so jih izdelali...

več...

Dogajanje v vrtcu Čebelica – marec 2024

V mesecu marcu smo preživeli veliko časa na prostem. Na sprehodih smo opazovali, kako se s prihodom pomladi spreminja narava. Ponovno smo začeli hoditi na naše igrišče, kjer smo poleg igre v peskovniku opazovali različne spomladanske cvetlice, ki tam rastejo. Za...

več...
Dostopnost