7. 4. smo vse skupine na igrišču in v okolici vrtca opravile čistilno akcijo v okviru projekta Očistimo našo občino.

12. in 13. 4. smo v telovadnici pripravili poligon Zajček išče pirhe.

15. 4. smo vse skupine preko različnih nalog na igrišču iskale velikonočni zaklad.

20. 4. so Ježki in Zajčki odšli v Glasbeno šolo Radovljica, kjer so si ogledali glasbeno predstavo.

Ježke je obiskala babica enega od otrok in izvedla delavnico izdelovanja dražgoških kruhkov.

V sodelovanju s starši smo zbirali odpadni papir. Zbrana sredstva gredo v sklad vrtca Posavec.

Vse skupine smo izdelovale velikonočne voščilnice za natečaj Optiprint.

Polžki so izdelali namizno gledališče iz KEMS embalaže na temo Biotska raznovrstnost za natečaj Eko šole.

V mesecu aprilu smo izvajali dejavnosti za projekt Pasavček in ga vsi tudi uspešno zaključili.

Otroci, ki jeseni odhajajo v šolo, so v sodelovanju s Pagon športom opravili tečaj rolanja.

Vse skupine so opravile spomladanske izlete za Malega sončka.

Zajčki in Ježki so pridno prebirali knjige za celoletni projekt Veseli bralček.

Skupaj s starši smo sodelovali v humanitarni akciji Pomoč slovenskim otrokom.

Med prvomajskimi počitnicami  smo gostovali v Enoti Lesce in smo bili združeni v eno skupino.