Na pustni torek smo imeli v našem vrtcu pustni sprevod po Lescah, po sprevodu pa še veliko pustno rajanje na asfaltnem igrišču, ki so si ga na povabilo enote ogledali tudi starši, stari starši in ostali družinski člani otrok.

V mesecu marcu nas je obiskala zobna asistentka za zobno preventivo. Otrokom je na lutki dinozavra Dina pokazala, kako se pravilno očistijo zobje, nato pa še vsakemu posebej dovolila, da poskusi sam.

V našem vrtcu smo se pridružili humanitarni akciji društva Pomoč slovenskim otrokom, kjer v sodelovanju s starši zbiramo hrano z daljšim rokom uporabe, higienske pripomočke in pralna sredstva.

V mesecu marcu smo začeli tudi z zbiranjem starega papirja. Denar, ki bo zbran, bo namenjen skladu vrtca.

V ponedeljek, 21. 3. 2022, smo na povabilo CUDV Radovljica sodelovali z njimi in obeležili dan Downovega sindroma pred Mercator centrom v Lescah.