alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Pridno smo se pripravljali na, v naših krajih zelo priljubljen, praznik gregorjevo. Otroci  so prinesli doma izdelane barčice (večinoma s pomočjo pridnih in ustvarjalnih rok staršev), jih v vrtcu pobarvali in okrasili. Nato so jih spuščali v bajer na prireditvi na predvečer praznika gregorjevo. Po dolgem času so se otroci razveselili obiska glasbene pedagoginje gospe Eve Jelenc, ki je imela glasbeno urico po metodi Edgar Williams. Na sprehodih  po gozdu smo opazovali spremembe v naravi, en dan pa je starejši skupini spremljal geolog Peter Urbanija. Skupaj smo raziskovali in spoznavali različne kamnine naše okolice. V tem mesecu so praznovale ženske in mame – otroci so jih razveselili s čestitkami in majhnimi pozornostmi. Vse skupine so sodelovale s knjižnico, najmlajše je knjižničarka obiskala kar v igralnici. Naša mlaka, ki jo opazujemo že preko celega leta, nam je pripravila presenečenje – v njej smo odkrili velike količine mresta (kaj je to, smo odkrivali preko različnih dejavnosti v skupini – spoznavanje razvoja žabe). Na igrišču smo dobili nova igrala, ki so se jih otroci zelo razveselili. Otroci in strokovne delavke smo opravili delovno akcijo in pograbili igrišče ter pometli asfaltno igrišče. S starši smo se končno lahko srečali v živo na roditeljskih sestankih.

Dostopnost