S 27. decembrom 2021 se je enota Kamna Gorica zaradi prenova vrtca začasno preselila v enoto Lesce.

Otroci obeh skupin, Sončki in Žogice, so se tako v mesecu januarju seznanjali z novimi prostori – novima igralnicama, umivalnico, garderobo in igriščem vrtca. Na sprehodih so opazovali okolico, se večkrat ustavili na bližnji železniški postaji, opazovali vlake in ostal promet. To jim je dalo možnost, da so primerjali Lesce ter Kamno Gorico, iskali podobnosti in razlike med vasjo in mestom.

Najstarejši otroci so se udeležili tečaja drsanja, mlajši pa so se razgibavali ob različnih gibalnih dejavnostih na temo zimski športi.