alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Mesec februar smo v vrtcu poimenovali kar »mesec kulture«.

Otroci obeh skupin, Sončki in Žogice, so se seznanjali s slovensko zastavo, grbom, slovensko himno (protokolom ob poslušanju le-te) ter gorenjsko narodno nošo. Spoznavali so pesnika Franceta Prešerna, izdelali plakat na temo njegovega življenja in prebirali njegova dela. Udeležili smo se tudi proslave ob 8. februarju, kjer smo si imeli možnost ogledati nastop citrarja ter folklorne skupine, z deklamacijo Zimski športi (avtor Z. Majhen) pa so starejši otroci na proslavi nastopili tudi sami. Da pa bi jim še bolj približali življenje v starih časih smo uredili razstavo starih predmetov, ki so si jo otroci z zanimanjem ogledali.

Dostopnost