alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Na prvi aprilski dan smo skupaj z gasilci PGD Brezje izvedli evakuacijsko vajo.

Mesec april smo posvetili družini in prazniku velika noč. Otroci so v vrtec prinesli okrašeno jajce iz stiroporja (neokrašenega so dobili v vrtcu). Strokovne delavke smo iz vseh okrašenih jajc pripravile razstavo.

Pred velikonočnimi prazniki smo v garderobi imeli velikonočni bazar. Zbrali smo kar nekaj denarja za Sklad Vrtca.

Otroci iz srednje skupine so sodelovali v projektu Optiprint in dobili nagrado.

Starejši otroci so obiskali Glasbeno šolo Radovljica. V vrtec so prinesli rolarje in skupaj pregledali potrebno opremo. V sklopu projekta Turizem in vrtec (VODA) so odšli do Peračice, kjer so spuščali ladjice, ki so jih izdelali sami.

Malčke je obiskala knjižničarka, ostali otroci pa so šli v knjižnico.

V tem mesecu smo začeli z zbiranjem starega papirja.

 Sodelovali smo v humanitarni akciji »Pomagajmo slovenskim otrokom«.

Dostopnost