alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V tem mesecu smo pričeli sodelovati z OŠ Stane Žagar Lipnica in sicer z učenkami prostovoljkami. Pripravile so angleško in pravljično urico za otroke. Praznični zajček nam je skril zaklad, otroci so morali narediti kar nekaj nalog, da so ga našli. Raziskovali smo tradicijo kovaštva in obiskali kovaški muzej. Oče dveh naših otrok nam je predstavil svoje delo sekača. Ogledali smo si ves postopek sekanja in pospravljanja dreves, opremo in seveda stroje. Zaključni izlet nam je pomagal uresničiti eden od starih staršev. Z avtobusom smo se odpeljali v Ljubljano, si ogledali železniški muzej in se vozili z dedkovim vlakcem. Organizirali smo akcijo zbiranja odpadnega papirja, v katero smo vključili starše in krajane.

Dostopnost