V tem mesecu so bile v ospredju teme: pomlad, družina, gregorjevo, materinski dan.  V okviru projekta Pasavček nas je obiskal policist.

Vse skupine so obiskale knjižnico.

Imeli smo skupno dejavnost v enoti – Iskanje pomladi (orientacija).

V Linhartovi dvorani smo si v okviru Linhartovega maratona ogledali različne predstave.

V skupini Veverice so v dopoldanskem času imeli na obisku dedke in babice.

Imeli smo roditeljske sestanke za starše, kjer smo predstavile evalvacijo dosedanjega dela.

V treh skupinah so dijakinje 4. letnika SVŠJ opravljale delovno prakso in maturitetne nastope.

Predšolski otroci so se udeležili Svetovnega dneva Downovega sindroma, kjer so nastopili z dvema pesmicama.

Vrtec je sodeloval pri nagradni igri Radia Antena – Male roke za veliko kopalnico. V igro so se vključili tudi starši.