alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V mesecu marcu smo se v vseh skupinah pogovarjali o pomladi in družini. Mamicam smo ob prazniku poklonili drobno pozornost. Z dejavnostmi z različnih področij smo praznovali teden pomladi. Ogledali smo si lutkovno predstavo Zakaj je sneg bel v izvedbi str. delavk. Zajčki so v slovo zimi vsem otrokom zaigrali igrico Babica zima.

Otroci, ki jeseni odhajajo v šolo, so se na bazenu v Radovljici učili osnove plavanja. V Knjižnici A. T. Linharta Radovljica so si ogledali likovno razstavo dečka iz njihove skupine.

Otroke 2. starostnega obdobja je obiskal zdravnik nevrolog Peter Trdina in jim predstavil svoj poklic.  

V telovadnici smo pripravili pomladni poligon, večkrat pa se tudi odpravili na izlete v naravo (Tongelnov rob, Ljubno, Otoče, k Savi …).

Na nagradnem natečaju Eko-paket Od sadja do izdelka je skupina Polžki dosegla 2. mesto v kategoriji vrtci. Na 16. mednarodnem natečaju Bodi umetnik Igraj se z mano so kar 3 izdelki iz skupin Polžki, Ježki in Zajčki dobili priznanje za sodelovanje.

Po skupinah smo praznovali rojstne dneve otrok rojenih v tem mesecu.

V sodelovanju s starši je potekala akcija zbiranja odpadnega papirja.  

V vseh skupinah smo izvedli 2. roditeljske sestanke.

Dostopnost