alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V mesecu maju smo bili v našem vrtcu zelo aktivni. Predšolski otroci so uspešno izvedli tečaj rolanja ter dočakali »pižama žur« v vrtcu. Za večerjo jim je kuharica  pripravila pico. Sledil sta ples in zabava v telovadnici. Po plesu so se preoblekli v pižame in se z lučkami odpravili na večerni sprehod po okolici.

Otroci skupin 4-5 in 5-6 let so obiskali glasbeno šolo.

V tem mesecu so potekali izleti. Starejši otroci so se odpravili na kmetijo Smolej na Planini pod Golico, skupina Hobotnice pa je obiskala še kmetijo Dolenc.

Vse skupine so izvedle delavnice v povezavi s Tekom podnebne solidarnosti in  v ta namen tekle na travniku pri vrtcu.

V tem mesecu so se vsi otroci odpravili v Knjižnico Lesce, kjer so prisluhnili pravljici.

Skupine, ki še niso izvedle srečanja s starimi starši, so obiskali babice in dedki.  

V skupinah Ladjice, Školjke in Morski konjički pa so prejeli poseben obisk. Obiskal jih je piton Božo.

Skupine najmlajših otrok so si ogledale predstavo z naslovom Morske dogodivščine (sredstva iz sklada enote).

Vse skupine so izvedle skupinsko fotografiranje.

V športnem parku v Radovljici je vrtec organiziral prireditev »Gibajmo se skupaj«. Prišlo je veliko obiskovalcev. Predšolski otroci so uspešno opravili zadane naloge in za nagrado prejeli medalje ter se na koncu posladkali s slastnim sladoledom – sadno skuto in se osvežili z vodo. Za konec prireditve pa so se lahko vsi otroci razgibali na poligonu Alpske šole Radovljica ter zaplesali na plesni delavnici z Art centrom gibanja  Lesce.

Dostopnost