alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V mesecu maju so se otroci iz vseh skupin z avtobusom odpravili na izlet v Živalski vrt  Ljubljana, kjer so se razveselili živali, ki jih ne vidijo vsak dan.

Otroci iz starejših skupin (Hobotnice, Galebi in Morske zvezde) pa so končno dočakali »pižama žur«. Kuharica jim je za večerjo pripravila pico, po njej pa so odšli v telovadnico na karaoke in ples. Po plesu so se preoblekli v pižame in se z lučkami odpravili na večerni sprehod okrog vrtca.

V športnem parku v Radovljici je vrtec organiziral »Mini olimpijado«, ki so se je otroci udeležili v velikem številu. Uspešno so opravili zadane naloge in za nagrado prejeli medalje.

Ker pa nam je bil mesec maj naklonjen z lepim vremenom, smo se odločili, da na igrišču vrtca izvedemo piknik, kjer so nam kuharice na pravem žaru spekle čevapčiče in hrenovke ter zraven pripravile odlično krompirjevo solato.

Dostopnost