alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V Enoti Lesce se je mesec junij začel v znamenju zaključnih srečanj skupin.

Otroci in vzgojiteljice smo se skupaj poveselili ob otvoritvi novo poslikanega asfaltnega igrišča, na katerem smo preizkusili in spoznali  nove igre.

Skupine predšolskih otrok (Galebi in Hobotnice) pa so ta mesec uspešno predali ključ mlajšim prijateljem. Ključ so si morali mlajši zaslužiti in sicer z nalogami, ki so jim jih zadali starejši otroci.

Skupina Delfini je ob zaključku projekta “Z igro do prvih turističnih korakov” na Šobcu pripravila razstavo, prikaz celotnega dela. Vabilu na otvoritev se je odzval tudi župan Ciril Globočnik. Otroke so opazili  tudi novinarji iz oddaje Svet na Kanalu A, kjer so o razstavi in lokalnem sodelovanju tudi  poročali.

Da pa je bil junij še slajši, smo otroke iz vseh skupin odpeljali na sladoled (sredstva iz denarnega sklada).

Dostopnost