alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V tednu otroka so otroci spoznavali gobe v gozdu in na razstavi pod vodstvom ge. Primc. Z nahrbtnikom so šli v knjižnico in poslušali pravljico ter nastopali na otvoritvi razstave v Kovaškem muzeju. Strokovne delavke so otrokom zaigrale predstavo z naslovom Zgodba o lisici, volku, medvedu in storžu. S starši smo se srečali na prireditvi Dnevi evropske kulturne dediščine z naslovom Tako se igramo v Kropi; ogled razstave starih igrač v muzeju in vrtcu, delavnica s šivanjem meče – žoge iz blaga, stare kroparske igre. Otroci so si ogledali gasilni dom, skupaj z gasilci smo izvedli tudi evakuacijsko vajo. Otroci srednje skupine so vsem otrokom zaigrali po zgodbici Bi se gnetli na tej metli.

Dostopnost