V mesecu novembru smo že pričeli z načrtovanjem in s pripravami za mesec december. Izdelovali smo dekoracijo in izdelke za božični sejem. Z zgodbo Poseben si smo obeležili dan strpnosti, otroci in strokovne delavke so si ta dan podarjali pozitivna sporočila. Dan slovenskega zajtrka smo praznovali s poudarkom na hrani naše okolice. Obiskal nas je tudi čebelar Peter, ki nam je predstavil skrivnosti čebelarjenja.  Na obisk nas je povabil g. Slavko Mežek, na Mežnariji smo si ogledali namestitev ptičjih valilnic, ki so jih poslikali otroci naše enote. Zadnji dan smo strokovne delavke okrasile našo enoto za praznični december.