alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V mesecu maju smo imeli pester nabor dejavnosti. Otroci, ki odhajajo v šolo, so se na tečaju rolanja učili te spretnosti. Otroci drugega starostnega obdobja so se z avtobusom odpeljali v ljubljanski živalski vrt. Obiskala nas je gospa Lea Murko in otrokom predstavila tehniko tapkanja. V dopoldanskem času smo v enoto vrtca povabili stare starše, ki so se srečanja udeležili v velikem številu, najmlajši pa so se z njimi igrali v popoldanskem času. Otroci so se predstavili z nastopom in se nato na različnih delavnicah družili in ustvarjali skupaj s starimi starši. Skupino, ki je sodelovala v projektu Naj naravoslovni kotiček, je z naravoslovno delavnico obiskala gospa Špela Klofutar. Vsi skupaj smo se zabavali in sodelovali na zaključku Vrtca Radovljica  Gibamo se skupaj. Starejši skupini je obiskala preventivna zobna sestra. Z njimi se je pogovarjala o skrbi za zobe.

Dostopnost