Otroci so pripravili razstavo likovnih izdelkov v Knjižnici Kropa. Najstarejši otroci so obiskovali tečaj drsanja na radovljiškem drsališču. Ga. Lea Murko je v dveh skupinah opravila delavnico tehnike EFT – tapkanje za otroke. Mamica otroka, ki obiskuje našo enoto, je predstavila svojo deželo Venezuelo. V eni od skupin se igrajo Mojco Pokrajculjo: otroci so izdelali pokrivala in sceno, sedaj pa se ob glasbeni spremljavi urijo in igrajo. Otroci se na igrišču še vedno igrajo s snegom, se gibljejo po njem in sankajo. Vsak dan so opazovali vremenska stanja in jih beležili v razpredelnico.