alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Na igrišču in v okolici vrtca smo imeli kar nekaj dni delovno akcijo urejanja okolice. Otroci in sodelavke so pobirali vejice, kamenčke, grabili listje in pometali. Največji dogodek, ki smo ga težko pričakovali, je bila slovesna otvoritev novih igral na igrišču za starejše otroke. Otvoritve so se udeležile tudi ga. ravnateljica Marja Čad in njeni pomočnici Andreja Peternel ter Maruša Praprotnik. Otroci so skupaj zapeli priljubljene pesmice. Ga. ravnateljica je slovesno prerezala trak in povedala nekaj besed. Sledila je igra in veselje ob gibanju in raziskovanju novih igral.

Raziskovali smo živali, ki se izležejo iz jajc in ustvarjali na temo praznika velike noči.  Med iskanjem skritega zaklada so otroci razvijali različna področja dejavnosti, po uspešnem reševanju nalog jih je pričakal zaklad z nagrado. V dveh skupinah nas je obiskala medicinska sestra na temo Zdravniški kovček. Starejši otroci so obiskali Glasbeno šolo Radovljica, učenci so se predstavili z glasbeno pravljico. Otroci ene skupine so ostalima dvema zaigrali igro po zgodbici Bobek in barčica.

Dostopnost