alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Mesec september smo poimenovali kar uvajalni mesec, saj se otroci navajajo na novo skupino, prostore vrtca, vzgojiteljice. Velik poudarek smo dali na igro, kjer smo se seznanjali s pravili v igralnici, prepevanju pesmi, prstnimi igrami in tako vsi skupaj skrbeli za dobro klimo.

V tednu mobilnosti so se otroci vozili in igrali z avtomobili, se seznanjali s prometnimi znaki in lastno varnostjo v prometu, igrali didaktično igro semafor in si ogledali električni avtomobil. Otroke smo skozi dejavnosti spodbujale k uporabi poganjalcev, koles in skirojev kot nadomestek uporabe avtomobila.

V teden jeseni nas je popeljal obisk tetke Jeseni, ki nam je pokazala jesenske pridelke in povedala, kaj vse se bo jeseni spremenilo v naravi. Otroci so si sadje lahko kupili tudi na tržnici v vrtcu in se razgibali na »ježkovem« poligonu.

Najstarejši otroci so se podali po poteh Vandotovih junakov iz knjig – obiskali so Kekčevo deželo v Kranjski Gori.

Dostopnost