alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";

Mesec september smo poimenovali kar uvajalni mesec, saj se otroci navajajo na novo skupino, prostore vrtca, vzgojiteljice. Velik poudarek smo dali na igro, kjer smo se seznanjali s pravili v igralnici, prepevanju pesmi, prstnimi igrami in tako vsi skupaj skrbeli za dobro klimo.

V tednu mobilnosti so se otroci vozili in igrali z avtomobili, se seznanjali s prometnimi znaki in lastno varnostjo v prometu, igrali didaktično igro semafor in si ogledali električni avtomobil. Otroke smo skozi dejavnosti spodbujale k uporabi poganjalcev, koles in skirojev kot nadomestek uporabe avtomobila.

V teden jeseni nas je popeljal obisk tetke Jeseni, ki nam je pokazala jesenske pridelke in povedala, kaj vse se bo jeseni spremenilo v naravi. Otroci so si sadje lahko kupili tudi na tržnici v vrtcu in se razgibali na »ježkovem« poligonu.

Najstarejši otroci so se podali po poteh Vandotovih junakov iz knjig – obiskali so Kekčevo deželo v Kranjski Gori.