alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V praznični mesec december smo zakorakali s temo Veseli december. Otroci obeh skupin so se vsak dan zbrali v garderobi pred adventnim koledarjem, kjer so se skrivale različne naloge. Tako so otroci miklavževali (napisali pismo Miklavžu, se posladkali s prinešenimi dobrotami), izdelovali čestitke in lanterne, oblikovali iz slanega testa, se gibali na Božičkovem poligonu in ob gibalni igri Božiček pravi, se družili ob plesu in glasbi ter na novoletni čajanki s svečkami in umirjeno glasbo.

Krajevna skupnost Kamna Gorica nas je povabila na ogled postavitve jelke na trgu pod lipo, otroci pa so jo okrasili z okraski s svojimi željami za druge otroke.

Otroci so se razveselili obiska čarodeja Tonija, dedka Mraza in knjižničarke, ki jim je predstavila zimsko pravljico z dramatizacijo.

Starše smo povabili na druženje v Radovljico, kjer smo si ogledali praznično okrašeno staro mestno jedro, zapeli nekaj pesmic in se poveselili.

Dostopnost