alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Novo leto so v Kobilicah začeli s temo o živalih pozimi. Otroci so likovno ustvarjali, prepevali pesmice in prebirali zgodbe o dogajanju v gozdu pozimi. Pogovarjali so se tudi o pingvinih in garderobo spremenili v južni tečaj. Iz odpadne embalaže mleka so ustvarjali ptičje krmilnice, s katerimi bodo sodelovali tudi v projektu Eko paket. Ker ni in ni zapadel sneg, so naredili svojega in iz njega oblikovali snežake. Odpravili so  se tudi na mesečni obisk knjižnice.

V Čričkih so se pogovarjali o zimi in snežakih. Prisluhnili so pripovedovanju pravljice Rokavička. S temperami so barvali rokavičke in snežake. V lepem vremenu so se odpravili na sprehod. V obdobju nizkih temperatur sta vzgojiteljici poskrbeli za gibanje z gibalnimi dopoldnevi kar v igralnici, kjer so otroci lezli skozi tunel, se spuščali po toboganu in se igrali z žogami in obroči.

Dostopnost