V pravljičen in čaroben december sta nas popeljala Janko in Metka.  Vzgojiteljice smo s pomočjo otrok okrasile novoletno smrečico in vrtec.

Narisali smo risbice za Miklavža in se naslednji dan posladkali z dobrotami, ki nam jih je Miklavž ponoči pustil v peharjih.

Za otroke in starše smo strokovne delavke na  novoletnem srečanju zaigrale igrico Janko in Metka ter pripravile novoletni bazar in čajanko.

Da niso bili medenjaki samo na čarovničini hiši, so poskbeli otroci in s pomočjo vzgojiteljic spekli prave medenjake.

Ustvarjali smo novoletne voščilnice, ki smo jih raznosili po bljižnji okolici vrtca.

Obiskali smo knjižnico, kjer nam je knjižničarka ob zanimivih rekvizitih predstavila pravljico Janko in Metka.

Družili smo se ob skupni igri, petju in plesu. Pripravili smo božični kino in si ogledali risanko Frančkov čarobni božič.

Zelo smo se razveselili obiska čarodeja Tonija in dedka Mraza.

Sprehodili smo se po okrašeni Radovljici in se odpočili v pravljični deželi.

Sodelovali smo v projektu Božičkova pošta.

V mesecu decembru pa je v naši enoti potekala zbiralna akcija papirja.