alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Mesec junij nam je minil zelo hitro. Vsi smo komaj čakali na vroče dni, zato smo jih izkoristili s tem, da smo se vsak dan igrali z vodo, se špricali in se zabavali. Dneve smo si popestrili tudi z milnimi mehurčki.

Vse skupine smo odšle na sladoled. Še zadnjič smo obiskali knjižnico. Starši so organizirali skupno zaključno srečanje, katerega smo imeli na igrišču Črnivec. Ogledali smo si igrico Nerodna miška Marjanca (v izvedbi Teatra za vse).

Sredince in najstarejše otroke je obiskala zobna sestra, ki je otrokom pokazala, kako se pravilno umiva zobe.

Najmlajši otroci so imeli piknik v naravi. V skupini sredincev so praznovali rojstne dni otrok, ki praznujejo v mesecu juliju in avgustu. Najstarejša skupina je odšla na obisk v Osnovno šolo Mošnje.

Dostopnost