alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Februar smo v našem vrtcu namenili kulturi.

Najmlajši so si ogledali slikanico Povodni mož. Igrali so se prstne igre, veliko časa pa so posvetili petju pesmic.

V srednji skupini so otroci spoznavali državo, v kateri živimo. Pogovarjali so se o slovenskih običajih, značilnosti pa so iskali po vasi.

Najstarejši otroci so imeli temo »knjiga – naša prijateljica«.

Poslušali so veliko zgodbic. Vsak otrok si je izdelal svojo naslovnico knjige. Predšolski otroci so imeli tečaj drsanja. Preko računalnika so si ogledali kar nekaj športnih dogodkov (smučanje, biatlon, skoki).

V dveh skupinah sta bili praktikantki. Vse skupine so obiskale knjižnico. Ob kulturnem prazniku smo priredili proslavo. Vsaka skupina se je predstavila s svojo točko. Poslušali smo himno – Zdravljico. Izdelovali smo čestitke za RK Brezje. Odšli smo na pustni sprevod po vasi. Obiskal nas je harmonikaš Vid, s katerim smo se pripravljali na nastop za prireditev Dan vrtca – Sklad Vrtca Radovljica. Nastopali smo s petjem in plesom Trzinka.

Dostopnost