alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Mesec december smo si obarvali pravljično.

Najmlajši otroci so spoznali pravljico Zimski prijatelji. Sejali so božično žito in v igralnici okrasili svojo jelko.

V skupini sredincev je bila rdeča nit pravljica Iščemo hiško za božično miško, poslušali pa so tudi druge pravljice. Napisali so pismo dedku Mrazu in posejali božično žito.

Najstarejši otroci so spoznavali jelena preko pravljice Jelen Jarko, spoznali pa so še druge pravljice, ki so govorile o jelenih. Tudi igralnico so si okrasili z jelenčki. Otroci so napisali pismo Božičku in pismo odnesli na pošto.

Vse tri skupine so obiskale knjižnico. Imeli smo miklavževanje. Otroke sta presenetila čarovnik Toni in dedek Mraz, ki je otrokom prinesel darilo – knjigo. Otroke je obdaroval tudi Hofer. Sredinci in najstarejši otroci so sodelovali v natečaju Optiprint. Ogledali smo si božični kino in se zabavali na božičnem plesu. Veliko časa smo namenili petju prazničnih pesmi. Odšli smo po vasi, koledovali in voščili vaščanom. Imeli smo svečano božično kosilo. Izvedli smo novoletno srečanje za starše.

Vsi skupaj smo pripravili praznični bazar, s katerim smo zbrali sredstva za sklad vrtca.

Dostopnost