alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Najmlajši otroci so spoznavali kokošjo družino in vrste kokošk. Poslušali so pravljice o piščančkih (Piščanček Pik, Moj piščanček). Na temo o kokoškah so se igrali različne didaktične igre.

Sredinci so opazovali cvetoče drevo. Na opazovalnem sprehodu so poslušali ptičje petje. V gozdu so iskali jajčka – Lov na skrivna jajčka.

Najstarejši otroci so imeli različne dejavnosti na temo Biotska pestrost. Nadaljevali so z Veselim bralčkom. Praznovali so kar nekaj rojstnih dni. Spoznali in uporabili so različne nove likovne tehnike. Predšolski otroci so imeli tečaj rolanja.

V srednji in najstarejši skupini je bil na obisku zobni tehnik Tarik, ki je otrokom pokazal, kako si pravilno umivamo zobe.

Vse skupine so obiskale knjižnico. Vsi smo se začeli pripravljati na prodajno razstavo otroških risbic. Vsi otroci so odnesli domov jajce iz stiroporja in okrašenega prinesli nazaj v vrtec. Strokovne delavke smo iz vseh vrnjenih pirhov pripravile velikonočno razstavo.

Dostopnost