alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";

Dogajanje v vrtcu Kamna Gorica – januar 2023

V mesecu januarju smo se razveselili snega in se veliko igrali na prostem (kepali in naredili snežaka). Na temo Ringa raja zima nam nagaja in V deželi pingvinov so otroci spoznavali življenje pingvinov in si v knjigah ogledali polarne živali. Seznanjali so se z...

več...

Dogajanje v vrtcu Kamna Gorica-december 2022

V praznični mesec december smo zakorakali s temo Veseli december. Otroci obeh skupin so se vsak dan zbrali v garderobi pred adventnim koledarjem, kjer so se skrivale različne naloge. Tako so otroci miklavževali (napisali pismo Miklavžu, se posladkali s prinešenimi...

več...

Dogajanje v vrtcu Kamna Gorica-november 2022

V začetku meseca novembra je otroke v vrtcu obiskala knjižničarka gospa Silva Kos. Otrokom je predstavila knjigi na temo živali in toplih oblačil, ki sta bili temi v mesecu novembru. Otroci iz starejše skupine so se seznanjali s poklicem zdravnik in skrbjo zase....

več...

Dogajanje v vrtcu Kamna Gorica – junij 2022

V mesecu juniju smo se že dotaknili poletja. Otroci obeh skupin, Sončki in Žogice, so se pogovarjali o poletju, počitnicah, iskali in opazovali so sence, prepevali in prebirali pravljice na temo poletja in kako se zaščitimo pred soncem. Otroci iz skupine Žogice so si...

več...

Dogajanje v vrtcu Kamna Gorica – maj 2022

Po prvomajskih počitnicah smo se vrnili v prenovljene prostore enote Kamna Gorica. V prvih dneh so se otroci seznanjali s prenovljenimi prostori – igralnicama, garderobama in sanitarijami. S skupnimi močmi smo uredili tudi igrišče vrtca – vrtičke, peskovnik in lopi...

več...

Dogajanje v vrtca Kamna Gorica – april 2022

V mesecu aprilu se je v obeh skupinah veliko »vrtelo« okrog kokošje družine, pirhov in zajčkov. Otroci so spoznavali velikonočne običaje in na to temo barvali pirhe s tehniko marmoriranja in lepljenke. Otroci so izdelali tudi velikonočne voščilnice, katere smo...

več...

Novice iz vrtca Kamna Gorica – marec 2022

V mesec marec smo zakorakali oblečeni v maškare. Otroci iz obeh skupin so se pridružili otrokom iz enote Lesce in skupaj smo se odpravili na pustni sprevod po Lescah, po sprevodu pa še zaplesali na igrišču. Razveselili smo se prvega pomladnega dne, okrasili garderobo...

več...

Novice iz vrtca Kamna Gorica – februar 2022

Mesec februar smo v vrtcu poimenovali kar »mesec kulture«. Otroci obeh skupin, Sončki in Žogice, so se seznanjali s slovensko zastavo, grbom, slovensko himno (protokolom ob poslušanju le-te) ter gorenjsko narodno nošo. Spoznavali so pesnika Franceta Prešerna, izdelali...

več...