alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V mesecu novembru so se otroci seznanjali z življenjem čebel. Spoznavali so jih preko pogovora, knjig informativne narave in različnih slikanic. Starejši otroci so na sprehodih iskali čebelnjake in panjske končnice v bližnji okolici. Na dan tradicionalnega slovenskega zajtrka nas je v vrtcu obiskal čebelar, z nami pozajtrkoval in otrokom na preprost način prikazal nekaj podrobnosti iz življenja teh živali.

Otroci mlajše skupine so poleg čebel spoznavali in ustvarjali še gozdne živali, roke in noge pa temeljito razgibali na čutnih poteh.

Otroke starejše skupine je obiskala zobna asistentka, jim povedala pravljico o zobni vili in prikazala pravilno ščetkanje zob.

V mesecu novembru smo izvedli tudi akcijo zbiranja odpadnega papirja.

Dostopnost