Približuje se 1. september, zato vas obveščamo, da bodo srečanja za starše novo vpisanih otrok po vseh enotah v četrtek, 28. avgusta ob 17.00.

V oddelku pri OŠ Radovljica pa izjemoma že ob 16.30 uri. (V obvestilu, poslanim na dom, je bila pomotoma zapisana ura 17.30. Iskreno se vam opravičujem za tipkarsko napako. Hvala.).

/Starši otrok, ki so vrtec že obiskovali, pa boste povabljeni na I. roditeljski sestanek, ki bo predvidoma v četrtem tednu septembra/.

Tam boste spoznali vse zaposlene strokovne delavke enote, nato pa se boste glede na razporeditev v starostne skupine vašega otroka, pogovorili še z vzgojiteljicama, ki bosta v šolskem letu 2014/15 spremljali vašega otroka.

O srečanju ste bili obveščeni tudi preko pisne pošte.

Dobrodošli med nami!

Marja Čad, ravnateljica