alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Dogajanje v vrtcu Posavec – maj 2024

V mesecu maju smo se pogovarjali o travniku in življenju na njem, spoznavali matematične pojme in izvajali kemijske poskuse. Na igrišču smo urejali eko vrt ter nanj posadili zelišča in mlade rastline.   Račke in Ježki so se odpravili na zaključni izlet v...

več...

Dogajanje v vrtcu Begunje – maj 2024

V mesecu maju so nas v vrtcu obiskali dedki in babice, s katerimi smo se odpravili iskat palčke in se družili ob prebiranju pesmic. Vsi skupaj smo se družili ob zvokih harmonike in petju pesmic, ki nam jih je prišel zaigrat dedek praktikantke. Obiskala pa sta nas tudi...

več...

Dogajanje v vrtcu Čebelica – maj 2024

V mesecu maju smo zaradi muhastega vremena preživeli manj časa na prostem, kot smo predvideli. V obeh skupinah sta bili prisotni praktikantki srednje šole Jesenice in se z otroki igrali in zabavali. V Kobilicah so izvedli še zadnji pohod za projekt Mali sonček....

več...

Dogajanje v vrtcu Radovljica – maj 2024

Mesec maj je mesec, ko narava zacveti v polnem razmahu, zato smo tudi v vrtcu tej temi posvetili največ pozornosti. Raziskovali in opazovali smo gozd in travnik s travniškimi rastlinami in živalmi. Kalili smo semena na različne načine, spremljali rast semen in...

več...

Dogajanje v vrtcu Brezje – maj 2024

Najmlajši otroci so spoznavali Zelo lačno gosenico. Izdelovali so gosenice, peli pesmice o njej, poslušali različne zgodbe, si ogledali slike in izdelali pano, na katerem jih je kar mrgolelo. Naredili so nekaj poskusov z vodo. Odšli so na daljši sprehod do gozda....

več...

Dogajanje v vrtcu Kropa – maj 2024

Po prvomajskih počitnicah so predšolski otroci pričeli z rolanjem, kakšen dan jim je ponagajal dež, dneve so nadomestili v naslednjem tednu. Zelo dobro jim je šlo od nog. Starejši dve skupini sta se odpravili na zaključni izlet v Strahinj – Biotehniški center Naklo....

več...

Dogajanje v vrtcu Kamna Gorica – maj 2024

V mesecu maju smo skupaj z otroki pričeli urejati igrišče in vrtove na njem. Otroci obeh skupin so se seznanjali s sajenjem in urejanjem eko zeliščnega, zelenjavnega in cvetličnega vrta. Otroci mlajše skupine so raziskovali domači kraj in gozd v bližini in se...

več...

Dogajanje v vrtcu Lesce – maj 2024

Veliko dejavnosti v mesecu maju je bilo izvedenih v naravi ali pa v povezavi z naravo. Otroci so jo opazovali, poslušali, vonjali in poizkušali tako na daljših sprehodih in pohodih kot tudi v igralnici ob različnih dejavnostih. Nekateri so si izdelali metin sirup,...

več...

Dogajanje v vrtcu Lesce-april 2024

Najmlajši otroci v enoti Lesce odraščajo. Prvič so se odpravili poslušat pravljico v knjižnico, po Lescah pa se sprehajajo že brez vozičkov. Otroci prve starostne skupine so si ogledali predstavo Tinka Tonka kar v vrtcu, starejše skupine pa so se odpravile na...

več...

Dogajanje v vrtcu Radovljica-april 2024

V aprilu smo največ pozornosti posvetili dvema svetovnima dnevoma in sicer svetovnemu dnevu zdravja (7. april) in svetovnemu dnevu zemlje (22. april). Za zdravje smo poskrbeli s krajšimi in daljšimi sprehodi na Šobec, v Vrbnje, do mesta, po okolici Radovljice, do Oble...

več...
Dostopnost