1. 3. smo po skupinah izvedli »maškaranje«; rajali smo ob otroški glasbi ter odšli na pustni sprevod po Posavcu.

V tem mesecu smo se v vseh skupinah pogovarjali o družini. Mamicam smo ob prazniku poklonili drobno pozornost.

Pripravili smo dan odprtih igralnic, kjer so otroci lahko prehajali iz igralnice v igralnico in navezovali nove prijateljske odnose.

Od 21. do 25. 3. smo z dejavnostmi z različnih področij praznovali teden pomladi.

V Polžkih je dijakinja Eva opravila 14-dnevno prakso in tri nastope za maturo.

Vse skupine so se odpravile na izlete v naravo (Tongelnov rob, Ljubno, Otoče, k Savi …).

Obiskala nas je svetovalna delavka Tatjana Koželj, v Polžkih so se z njo igrali socialne igre.

Po skupinah smo praznovali rojstne dneve otrok rojenih v tem mesecu.

Strokovne delavke smo se udeležile izobraževanja (predavanje dr. Aleksandra Zadela –  Kaj potrebuje otrok v prvih letih življenja), na katerega so bili povabljeni tudi starši.

V vseh skupinah smo izvedli 2. roditeljski sestanek.

V okviru projekta Vzgoja za zdravje je skupine 2. starostnega obdobja obiskala medicinska sestra, za zobno preventivo pa zobna asistentka.