V januarju smo v vseh skupinah izvajali dejavnosti na teme Zima, Zimska oblačila in Zdrava prehrana.

Otroci, ki jeseni odhajajo v šolo, so imeli med 10. in 14. 1. tečaj drsanja v sodelovanju s Pagon športom v Športnem parku v Radovljici.

V telovadnici smo izvedli več vadbenih ur, gibalnih minutk in poligon na temo Babica zima.

Z otroci v skupini Zajčki je nastope za strokovni izpit opravila strokovna delavka, ki v vrtcu nadomešča bolniške odsotnosti. Med drugim so izvedli zanimiv poizkus z lava lučko.

Otroci iz skupin Zajčki in Ježki nadaljujejo s prebiranjem knjig za Veselega bralčka.

Po skupinah smo praznovali rojstne dneve otrok rojenih v mesecu januarju.

Z različnimi dejavnostmi smo preizkusili novo pridobitev – interaktivno tablo.

Obiskala pa nas je tudi svetovalna delavka Tatjana Koželj.