alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Letošnja zima nas je že razveselila s snegom, zato je bil mesec januar v enoti Lesce namenjen spoznavanju zimskih športov. Našteli in spoznali smo veliko le-teh. Otroci so od doma prinašali smučarsko opremo, sanke, opremo hokejista, drsalke itd. Na igrišču vrtca, so se otroci posameznih skupin preizkusili v sankanju.

Otroci skupine Morske zvezde so v tem mesecu uspešno opravili tečaj drsanja na drsališču v Radovljici.

V tej zimi pa nismo pozabili niti na ptice, ki v tem letnem času težko najdejo hrano zase. Otroci in vzgojiteljice iz skupine Rakci, so na bližnje drevo obesili ptičnico in vanjo nasuli semena.

Prav vse skupine pa je razveselila gospa Majda iz knjižnice Lesce, ki je otrokom predstavila zgodbico » Cvetko in poseben zimski dan«. Nekatere skupine so same obiskale knjižnico, spet druge pa je gospa Majda presenetila z obiskom v igralnici (ob upoštevanju higienskih priporočil za preprečevanje širjenja okužbe s Covid-19).

Dostopnost