alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

V mesec marec smo zakorakali oblečeni v maškare. Otroci iz obeh skupin so se pridružili otrokom iz enote Lesce in skupaj smo se odpravili na pustni sprevod po Lescah, po sprevodu pa še zaplesali na igrišču.

Razveselili smo se prvega pomladnega dne, okrasili garderobo in igralnici, hodili na sprehode in iskali pomlad v naravi. Otroci so se seznanjali z različnimi pomladnimi rožami, primerjali, kakšne so po obliki in barvi, kakšne imajo korenine in kaj vse potrebujejo za uspešno rast.

Otroci starejše skupine Sončki so si pobliže ogledali kuhinjo v vrtcu Lesce, odšli na letališče, na povabilo CUDV Radovljica pa so si na dan Downovega sindroma, 21. marca, ogledali kratek program.

Otroci mlajše skupine Žogice so si na igrišču vrtca ogledali predstavo Zoo za lahko noč (iz sredstev sklada enote).

Obema skupinama pa sta se v tem mesecu pridružili tudi praktikantki 3. in 4. letnika Laura Prevec Jenko in Sajra Ćatić .

Dostopnost