alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

S pustnim torkom smo pregnali zimo in pričeli s praznovanjem pomladi, ki smo jo že vsi težko pričakovali.

Opazovali smo prebujanje narave ter prisluhnili petju ptic, pomlad in prve znanilce le-te smo iskali tudi v gozdu. Za pomladno vzdušje v vrtcu smo poskrbeli s pomladno dekoracijo. Ustvarjali smo čestitke in darilca za mamice, pozabili pa nismo niti na atije.

V pravljični sobi Knjižnice ATL smo prisluhnili knjižničarki, ki nam je povedala pravljico Jutranji zbor.

V eni skupini je potekalo sodelovanje s starši, kjer je ena izmed mamic predstavila paličnjake, eden izmed atijev pa poklic medicinski tehnik. V drugi skupini smo se  preko videoklica srečali z najmlajšimi  otroki iz enote Kropa.

V okviru projekta Pasavček smo pričeli z zgodnjim učenjem o pomembnosti pravilne uporabe otroških varnostnih sedežev in pripenjanja z varnostnim pasom.

Dostopnost