V mesecu marcu nas je obiskala sestra Dragica Noč in nam v sklopu zobne preventive pripravila zgodbico o umivanju zob. Z igračo – dinozavrom – nam je pokazala, kako pravilno umivamo zobe. Vsak otrok je na koncu za darilo dobil leseno škatlico za shranjevanje zobkov.

Obiskal nas je tudi policist Blaž, nam razložil pravila v prometu ter pokazal pravilno pripenjanje v avtomobilu. Ogledali smo si policijski avto ter odšli skupaj na sprehod.

V zadnjem tednu smo imeli papirno akcijo ter zbirali star papir s pomočjo staršev.

V avli vrtca smo pripravili razstavo ob 8. marcu, dnevu mučenikov in materinskem dnevu. Za mamice in atije smo izdelali darilca in čestitke.

Obiskal nas je tudi gorski reševalec Žan Legat, nam pokazal vso opremo reševalca ter razložil, kako in s čim se odpravimo v hribe, kakšno je pravilno obnašanje, primerna obutev in kaj vse moramo vedeti, ko smo v gorah.

Vse skupine, razen najmlajših, smo se odpravile na izlet na hrib Sv. Peter, nekateri skupaj s starimi starši, ter opravili dejavnost za Malega sončka.

Dijakinje SVŠ Jesenice so opravile prakso v najstarejših skupinah.