alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Ta mesec so se v skupini Polžki preizkušali v razvrščanju barv. Prvič so, skupaj odrasli in otroci, očistili akvarij z ribami. Tako so imeli možnost ribe videti še bolj od blizu. Ko je bilo otrok  v skupini manj, so poizkusili s prehodom s pomočjo vrvice in bili zelo uspešni.

V skupinah Metuljčki in Murni so izdelovali zimsko dekoracijo iz odpadnega materiala, reševali zimske uganke in se pogovarjali o zimskih športih. Spoznavali so prostorske odnose, razvrščali in reševali matematične uganke.

Otroci skupin Čebelice in Pikapolonice so uspešno izvedli tečaj drsanja v športnem parku v Radovljici. Veliko časa so otroci preživeli na opazovalnih sprehodih, kjer so spremljali spremembe v naravi. Ukvarjali smo se s spoznavanjem zimskih športov, izdelali plakate in okrasili hodnike vrtca, igrali smo na male ročne inštrumente ter prepevali pesmice o zimi ter reševali zimske uganke.

Dostopnost