V telovadnici smo pripravili gibalno-matematično dejavnost Zajček išče pirhe. Vse skupine smo preko različnih nalog na igrišču iskale velikonočni zaklad.

Študentka Katja je v okviru nastopov s pomočjo kamišibaj gledališča povedala Legendo o potopljenem zvonu v gorenjskem narečju. Pripravila je tudi čutno pot v telovadnici.

Ga. Eva Jelenc Drozg je pripravila glasbene delavnice po metodi Edgarja Willemsa (Sklad Vrtca Radovljica).

Mamica Ana Sitar je v Zajčkih predstavila svojo pravljico, v Račkah pa s pomočjo lutke, kuža Božota, otroke poučila o tem, kaj je prav in kaj ne.

Otroci, ki jeseni odhajajo v šolo, so prespali v vrtcu in se zabavali na pižama žuru.

V vrtec smo povabili babice in dedke, s katerimi smo se poigrali. V sodelovanju s harmonikarjem Lojzom smo jim pripravili tudi kratek glasbeno-plesni program.

V okviru projekta Očistimo našo občino smo na igrišču in v okolici vrtca izvedli čistilno akcijo.

Izvajali smo dejavnosti za projekt Pasavček in ga vsi tudi uspešno zaključili.

Otroci, ki jeseni odhajajo v šolo, so v sodelovanju s Pagon športom opravili tečaj rolanja.

Skupaj s starši smo sodelovali v humanitarni akciji Pomoč slovenskim otrokom.