V mesecu novembru je skupini Morske zvezde in Galebi v sklopu programa »Vzgoja za zdravje« obiskala medicinska sestra, ki je izvedla svojo aktivnost s pravljično podlago v sklopu zdravih zob. Na pomoč ji je priskočila lutka, ki je popestrila predstavitev natančnega umivanja zob.

Na igrišču vrtca Lesce je potekala čistilna akcija za vse skupine – grabili smo listje.

Skupina Rakci se je odpravila na ogled kozolca, ki so ga pred kratkim postavili na travniku pri vrtcu Lesce ter se pod kozolcem večkrat razgibala.

Otroci iz skupin Morske zvezde, Galebi in Hobotnice so ustvarili čebele iz odpadnega materiala (tulcev) na temo tradicionalni slovenski zajtrk.

V sklopu tradicionalnega slovenskega zajtrka sta skupino Galebi obiskala župan Ciril Globočnik in ravnateljica Vrtca Radovljica Marja Čad. Otrokom sta se pridružila pri zajtrku.

V skupini Hobotnice so se odpravili na sprehod ter si ogledali čebelnjak. Izdelali so balzam za ustnice iz voska ter likovno ustvarili čebelnjak.

V skupini Želve je potekala delavnica EFT tehnika – tapkanje.