alert (\"ldksaf\"); var top_header = document.getElementById(\"top-header\"); top_header.innerHTML = \"New Header\";
Skoči na glavno vsebino

Najmlajši otroci v enoti Lesce odraščajo. Prvič so se odpravili poslušat pravljico v knjižnico, po Lescah pa se sprehajajo že brez vozičkov. Otroci prve starostne skupine so si ogledali predstavo Tinka Tonka kar v vrtcu, starejše skupine pa so se odpravile na izlet v Prešernovo mesto Kranj, kjer so si poleg lutkovne predstave 1001 pravljica lahko ogledali tudi nekaj znamenitosti Kranja.

Izvajali smo dejavnosti v sklopu projekta Pasavček, izvedli Podnebni tek v sklopu Eko šole na šolskem stadionu, se razgibavali v družbi upokojencev v Šoli zdravja, obiskal pa nas je tudi zobni asistent. Na vrtu smo urejali gredice, v lončke sejali rože in travnik na igrišču očistili listja in kamnov.

V veliko pomoč v skupinah so nam bili dijaki in študentje na praksi, kar nekaj strokovnih delavk pa je opravilo nastope za prijavo na strokovni izpit. Želimo jim vso srečo pri opravljanju le-tega.😊

Dostopnost